VideaVidea

Cort K47B + Cort M Custom BS

Nástroje z nižší cenové kategorie, které ovšem velmi mile překvapí svým zvukem a vlastnostmi. Kytary hrají výborně i na "sucho" což svědčí o dobře vybíraných materiálech při výrobě. Osobně se nebojím doporučit tyhle kytary všem těm, co se poohlížení po nástroji typu "za málo peněz, hodně muziky"

Sunset Series

Propagační video k novince pro rok 2012, sérii Sunset.

Yorktown

Dan Friml představuje kytaru Cort Yorktown, ze série Jazz Box. Lubovou elektrickou kytaru se semiakustickým tělem, širokými luby, vrchní deskou ze smrku, zadní deskou a luby z javoru a snímači ClassicRocker-II.

Motor Oil

Dan Friml představuje velmi zajímavou kytaru Cort Motor Oil, ze série Fuel. Zcela unikátní vzhled z dílny studia McSwain Guitars. S touto kytarou budete nejen dobře znít, ale především výborně vypadat!

Cort A5 Custom Z OPN

Michal Harmatha pro nás natočil video, jak hraje na baskytaru Cort A5 Custom Z OPN. Tyto baskytary jsou pro všechny, jenž hledají nekompromisní tónovou stabilitu, výběrové i exotické dřevo nebo velmi kvalitní elektroniku Bartolini.

KX Custom

Dan Friml představuje kytaru Cort KX Custom. Mahagonové tělo s javorovým topem, snímače Seymour Duncan SH1/SH4, samozamykatelná mechanika. Kytara je vhodná především pro tvrdší styly.

Cort M600

Dan Friml představuje velmi zajímavou kytaru Cort M600. Celosvětově uznávaný standard elektrické kytary s pevnou kobylkou a snímači Duncan Designed typu Humbucking - Singl (možnost rozpínání), celomahagonové tělo s javorovým topem.

G-Moe z Earth Wind & Fire hraje na Cort Z-Custom

Kytarista G-Moe, který již několik let hraje se slavnými Earth Wind & Fire hovoří o své oblíbené kytaře Cort Z-Custom.

Cort Garage 2

Dan Friml představuje kytaru Garage 2. Elektrická kytara vyrobená dle požadavků a zkušeností kytarysty Scorpions Matthiase Jabse. Unikátní Push-Pull snímače Scorpu, Full Force Switch, custom polstrovaný povlak by Matthias Jabs.

Cort EVL K-47B

Dan Friml představuje kytaru Cort EVL K-47B. 7 strunný model fenomenální gothic série EVL, struny skrze tělo, snímače EMH HZ.

Cort EVL K-6

Dan Friml hraje na kytaru Cort EVL K-6.

Gene Simmons Axe Bass

Legendární baskytarista z legendární kapely. Originalita a jeho styl se podařilo přenést na baskytary nesoucí podpis Gene Simmons. A ke každému nástroji dostanete i jeho povlak.

Cort Matthias Jabs series Garage 1

Scorpions. Jistě bohaté zkušenosti z mnoha vystoupení této rockové kapely předal její kytarista Matthias Jabs do vývoje finální podoby jeho modelů elektrických kytar.

Cort L900C

Elliot Morris hraje na kytaru Cort L900C

Cort AS-M4

Elliot Morris hraje na kytaru Cort AS-M4

Cort NDX50

Elliot Morris hraje na kytaru Cort NDX50

X-11

Dan Friml představuje kytaru Cort X-11, určenou především pro rychlé hraní. Tato kytara je jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanějších modelů značky Cort.

Cort Aero 11

Dan Friml představuje kytaru Cort Aero 11. Kytara vytříbeného vzhledu s velmi tenkým asymetrickým tělem. Aero jsou pohodlné nástroje pro rychlost a styl se špičkovým hardwarem a zpracováním.

Cort CR280

Dan Friml představuje kytaru Cort CR280. Kytaru typu Les Paul ze série Classic Rock.

Mandolína Cort CM 300 E TBK

Milan Marek předvádí mandolínu Cort CM 300 E TBK. Můžete si poslechnout zvuk nástroje jak čistě akusticky, tak i elektricky přes kombo.

Cort Fuel Series

Zcela unikátní vzhled z dílny studia McSwain Guitars. S touto kytarou snad ani nepotřebujete umět hrát a přece to bude ono. Zkrátka plechovka od oleje, ale zatraceně dobře předělaná na kytaru.

Výroba kytar Cort

Video z továrny Cort. Výrobní proces elektrických kytar a fakta.

Výroba kytar Cort

Video z továrny Cort. Výrobní proces akustických kytar a fakta.

Cort X Series

Kytary pro rychlost, styl a dobrou image. Silné snímače a dvouzvratné tremolo přímo vybízejí utéct za hranici všedních dní.

Action DLX Bass

Moderní tvar a poměrně silný basový tón. Velmi pohodlné baskytary mnoha barev, aktivní či pasivní elektronika, čtyři nebo pět strun. To vše na Vás čeká, rozhodnete li se pro Action Bass.

A4 Artisan Series

Seznamte se s baskytarou Cort A4. Pro všechny, jenž hledají nekompromisní tónovou stabilitu, výběrové i exotické dřevo nebo velmi kvalitní elektroniku Bartolini. Kapela, studio, nekonečná zábava..to jsou baskytary Artisan.